MV215FHB-N30 BOE LCD panel replacement
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Brand |
BOE |
| Resolution |
SKU:
MV215FHB-N30
Category: LCD PANEL
Description
| product_name: | MV215FHB-N30 21.5″ 1920×1080 LCD Panel for BOE |
| Brand: | BOE |
| Panel model: | MV215FHB-N30 |
| Panel Size: | 21.5 |
| Resolution: | 1920×1080 |
| Backlighting: | No B/L |
| Interface: | LVDS |
| Surface: | AG |
| Brightness: | 0 |
| Frequency: | 75Hz |
| Active Area: | 476.064×267.768 |
| Outline: | 483.646×278.676 |
| TN/VA/IPS: | ADS |
| C/R: | 1000:1 |
| View Angle: | 89/89/89/89 |
| Colors: | 16.7M |
| Typ. Depth: | 1.32mm |
| Pins: | 30 pins |
| Work Temp.: | 0~50°C |
| Storage Temp.: | -20~60°C |