NE133QDM-N60 13.3″ 2560¡Á1600 LCD Panel for BOE
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Brand |
BOE |
| Resolution | |
| Lcd Size |
SKU:
NE133QDM-N60
Category: LCD PANEL
Description
| Brand: | BOE |
| Panel Size: | 13.3 |
| Resolution: | 2560¡Á1600 |
| Backlighting: | WLED |
| Interface: | eDP |
| Surface: | AG |
| Brightness: | 300 |
| Frequency: | 60Hz |
| Active Area: | 286.08¡Á178.8 |
| TN/VA/IPS: | ADS |
| C/R: | 1500:1 |
| View Angle: | 89/89/89/89 |
| Colors: | 1.06B |
| Typ. Depth: | 2.25mm |
| Max. Depth: | 2.5mm |
| Shape Style: | Slim |
| Pins: | 40 pins |